Otwórz się na Boga! Wspólnota młodzieżowa “Effatha” zaprasza!

Szczęść Boże! Moi Drodzy,

Zapraszam Was, młodzież klas VIII, szkół średnich, studiującą oraz pracującą na kolejne spotkanie młodzieżowej wspólnoty „Effatha” [Otwórz się na Boga], które odbędzie się 25 września br. o godzinie 19:00 w salce na nowej plebanii przy parafii w Piekoszowie.

W planach naszej wspólnoty m.in. kręgi biblijne – poznawanie i rozumienie Pisma Świętego, wieczory filmowe połączone z dyskusją, luźne rozmowy przy grach planszowych, działalność charytatywna, wędrówki, wycieczki i wyjazdy na spotkania młodzieżowe. Wszystko w duchu spotkania z żywym Bogiem.

Jeśli chcesz poznać Boga, zawiązać nowe przyjaźnie, miło spędzić czas przy wartościowych rozmowach, filmach, podyskutować o trudnych kwestiach i spojrzeć na nie z innej perspektywy, brać udział w dziełach współtworzonych przez wyjątkowych ludzi to właśnie ta wspólnota jest dla Ciebie! Otwórz się na Boga, przyjdź, sprawdź. Czekamy!

Możesz do nas dołączyć już dziś, aby być na bieżąco Effatha – Otwórz się na Boga [parafia Piekoszów] | Facebook

Z pozdrowieniami w Panu,
Ks. Karol

ps. nie zapomnij udostępnić tego wpisu 😉