Otwórz się na Boga! Wspólnota młodzieżowa “Effatha” zaprasza!

Szczęść Boże! Moi Drodzy,

Zapraszam Was, młodzież klas VIII, szkół średnich, studiującą oraz pracującą na kolejne spotkanie młodzieżowej wspólnoty „Effatha” [Otwórz się na Boga], które odbędzie się 25 września br. o godzinie 19:00 w salce na nowej plebanii przy parafii w Piekoszowie.

W planach naszej wspólnoty m.in. kręgi biblijne – poznawanie i rozumienie Pisma Świętego, wieczory filmowe połączone z dyskusją, luźne rozmowy przy grach planszowych, działalność charytatywna, wędrówki, wycieczki i wyjazdy na spotkania młodzieżowe. Wszystko w duchu spotkania z żywym Bogiem.

Jeśli chcesz poznać Boga, zawiązać nowe przyjaźnie, miło spędzić czas przy wartościowych rozmowach, filmach, podyskutować o trudnych kwestiach i spojrzeć na nie z innej perspektywy, brać udział w dziełach współtworzonych przez wyjątkowych ludzi to właśnie ta wspólnota jest dla Ciebie! Otwórz się na Boga, przyjdź, sprawdź. Czekamy!

Możesz do nas dołączyć już dziś, aby być na bieżąco Effatha – Otwórz się na Boga [parafia Piekoszów] | Facebook

Z pozdrowieniami w Panu,
Ks. Karol

ps. nie zapomnij udostępnić tego wpisu 😉

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy