Pierwsze spotkanie z Matką Bożą Fatimską

W miniony piątek 13 maja br. odbyło się pierwsze spotkanie naszej fatimskiej rodziny z Matką Bożą. Nasza wspólnota zgromadziła się o 20:00 w piekoszowskim Sanktuarium, aby wspólnie prosić Matkę Bożą we wszystkich intencjach, które nosimy w swoich sercach. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił nasz rodak ks. Dariusz Snochowski, który zwrócił uwagę w swoim rozważaniu na ostatnie słowa jakie Maryja wypowiedziała na kartach Ewangelii “zróbcie wszystko cokolwiek wam powie”. Odnosiły się one oczywiście do Jezusa i stały się dla nas testamentem, aby na drogach swojego życia podążać za Chrystusem, jedyną drogą człowieka. 

Po zakończonej Eucharystii udaliśmy się w procesję fatimską ze świecami i modlitwą różańcową. Nasze spotkanie zakończyliśmy tradycyjnie pożegnaniem każdej z miejscowości, Apelem Jasnogórskim oraz pieśnią “Zapada zmrok”.

Dziękujemy mieszkańcom Wiencentowa i Zrębów za poprowadzenie modlitwy różańcowej, przystrojenie i niesienie figury Matki Bożej.

Zapraszamy już dziś na kolejne nasze spotkanie 13 czerwca br. o godzinie 20:00.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy