Rozpoczęliśmy miesiąc poświęcony Maryi!

W naszym Sanktuarium rozpoczęliśmy najpiękniejszy z miesięcy, który w tradycji polskiej poświęcony jest Najświętszej Maryi Pannie. Obfituje on w święta i wspomnienia Maryi oraz w modlitwę litanią loretańską do Najświętszej Panienki, która odbywa się codziennie o 17:30. To także szczególny czas w Piekoszowie, ponieważ każdego dnia możemy usłyszeć pod naszym Sanktuarium melodie pięknych pieśni maryjnych wykonywaną przez naszych parafian, o czym możemy się przekonać zasłuchując się w poniższe nagranie. 

Ponadto na terenie naszej parafii rozsiane są kapliczni, pod którymi wierni spotykają się, aby chwalić i oddawać cześć Matce Bożej poprzez śpiew pieśni maryjnych i modlitwę litanią loretańską.

W ten przepiękny czas wpisują się również Nabożeństwa Fatimskie, którą odbywają się w naszej parafii licznie gromadzące parafian i pielgrzymów. Już dziś zapraszamy na pierwsze z nich 13 maja br. o godzinie 20:00. 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy