RYCERZE JANA PAWŁA II W NASZYM SANKTUARIUM

W niedzielę 19 listopada 2023 r. gościliśmy w naszej parafii Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II. Jest to katolickie stowarzyszenie wiernych świeckich, które zrzesza mężczyzn pragnących kształtować swoje życie w odniesieniu do przykładu życia i nauczania św. Jana Pawła II. Organizacja strzeże dziedzictwa duchowego św. Jana Pawła II, bardzo aktywnie włączając się w życie społeczne, współorganizując między innymi Marsz Świętości Życia i podejmując wiele innych inicjatyw. Każdy z członków zakonu jest zobowiązany do wykonywania czynów miłosierdzia.

W ramach Ogłoszeń parafialnych na każdej Mszy świętej przedstawiciele zakonu prezentowali swój dorobek, zachęcając do zasilenia swoich szeregów. Mamy nadzieję, że rychło członków tego świeckiego stowarzyszenia będziemy widzieli w naszej parafii. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się do kancelarii parafialnej.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy