Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

Zapraszamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów na wspólne obchody Uroczystości Bożego Ciała i Krwi Pańskiej w naszej wspólnocie parafialnej, które rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 10:00 w naszym piekoszowskim Sanktuarium. Następnie udamy się w procesji do czterech ołtarzy ulicami naszej miejscowości.

Serdecznie zapraszamy Druhny i Druhów z OSP w Piekoszowie, Orkiestrę, asysty, ministrantów, młodzież przygotowującą się do Bierzmowania oraz dzieci do sypania kwiatów. Dzieci, które pragną włączyć się w czynny udział w procesji zapraszamy z rodzicami o godzinie 9:30 do kościoła na spotkanie z s. Enryką.

Prosimy wszystkich parafian o przystrojenie swoich okien i podwórek symbolami religijnymi, szczególnie na trasie procesji i nie tylko. Zapraszamy wszystkich i każdego z osobna do wyrażenia wspólnej radości wiary w tym szczególnym dla wspólnoty Kościoła dniu.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy