Uwaga kandydaci do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania!

Ze względu na niebezpiecznie rozwijającą się i dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo młodzieży oraz pozostałych wiernych decyzją Księdza Biskupa Mariana Florczyka w tym roku Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania zostaje przeniesiona z dnia 11 kwietnia na dzień 17 maja (tj. poniedziałek) na godzinę 16:30. Sytuacja jest na tyle nieprzewidywalna, że wyznaczony nowy termin może również ulec zmianie.

Przy tej okazji zapraszam również młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 21 marca br. bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 17:00.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,
ks. Karol

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy