Dzień Seminaryjny w Naszej Parafii

W najbliższą niedzielę tj. 25. 05. 2014 r. będziemy przeżywali w Naszej Wspólnocie Parafialnej coroczny Dzień Seminaryjny. W tym dniu do Naszego Sanktuarium przybędą klerycy i profesorowie z WSD z Kielc. Podczas Mszy Świętych w sposób szczególny będziemy polecać Bogu sprawę powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. Przedstawiciele Naszego Kieleckiego Seminarium tego dnia wygłoszą w Naszej Wspólnocie Parafialnej Słowo Boże.

Pielgrzymka ministrantów do Lichenia

W dniach 30.04  – 01.05 br, służba liturgiczna Naszej Parafii wraz z rodzicami udała się na Pielgrzymkę do Bazyliki MB Królowej Polski w Licheniu. Po drodze odwiedzili oni Bazylikę w Kaliszu oraz Las Grąbliński.

IV Marsz Życia w Kielcach

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego i Młodzieży oraz Caritas Diecezji Kieleckiej wraz z członkami Ruchów i Stowarzyszeń zaangażowanymi w obronę ludzkiego życia zapraszają w niedzielę, 1 czerwca 2014 r. do Kielc, na IV Marsz Życia połączony z Festynem Rodzinny.