Odpust Parafialny i Bierzmowanie – GALERIA

Ósmy i dziewiąty dzień czerwca były niezwykle uroczystymi dniami w Naszej Parafii. W niedzielę 08 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Odpustową Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia Słowo Boże Skierował do nas ks. Rusłan Rachimberlinow kapłan pracujący w Kazachstanie w Karagandzie. Uroczysta Suma Odpustowa, której przewodniczył Ks. Proboszcz odbyła na ołtarzu polowym o godz. 12.00. W poniedziałek 09 czerwca obchodziliśmy II Dzień Odpustu Parafialnego, Maryi Matki Kościoła. W tym dniu o godz. 18.00 młodzież klas II i III gimnazjum przyjęła przez posługę Ks. Aba Jana Pawła Lengi Sakrament Bierzmowania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych ważnych wydarzeń w Naszej Parafii.

Nabożeństwo Fatimskie

W piątek 13 czerwca w Naszej Parafii będzie miało miejsce już drugie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Eucharystią o godz. 20.00. Po Jej zakończeniu zostanie odmówiony Różaniec. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian tego dnia do wspólnej modlitwy, prosimy o przyniesienie świec.

Diecezjalne Spotkanie młodzieży w Wiślicy

W sobotę, 21 czerwca 2014 r. pod hasłem „Przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie”, odbędzie się w Wiślicy XII Diecezjalne Spotkanie Młodzieży. Zapraszamy wszystkich młodych, uczących się i pracujących, do wspólnego świętowania i stanięcia u źródeł wiary, która na naszych ziemiach „wytrysnęła” w państwie Wiślan. Nasza Parafia organizuje wyjazd na to spotkanie. Zapisy w zakrystii. Planujemy wyjechać ok. 9.00, powrót ok. 24.00. Koszt wyjazdu 25 zł.