Dekanalne Spotkanie Kół Żywego Różańca

W sobotę 28 czerwca w Naszym Sanktuarium odbędzie się Dekanalne Spotkanie Kół Żywego Różańca. Spotkanie to jest pokłosiem Diecezjalnej Pielgrzymki Kół Różańcowych, która miała miejsce w Naszej Świątyni w październiku ubiegłego roku. W załączonym obrazku przedstawiamy program tej Uroczystości. Zapraszamy wszystkich czcicieli Żywego Różańca z naszego dekanatu oraz z innych parafii naszej diecezji, którzy chcieliby tego dnia oddać chwałę Naszej Matce.

Prymicje Ks. Piotra Kotwicy – GALERIA

W Niedzielę Najświętszej Trójcy, 15 czerwca 2014 swoją pierwszą, prymicyjną Mszę świętą w rodzinnej parafii odprawił ks. Piotr Kotwica. Przybył on do Piekoszowa, by podziękować Jezusowi Chrystusowi, Najwyższemu i Wiecznemu Kapłanowi za dar przyjętych przed dwoma tygodniami święceń oraz czczonej tu od ponad 300 lat Matce Bożej Miłosierdzia za opiekę nad nim. Jednocześnie prosił o błogosławieństwo na lata niełatwej pracy na Bożym żniwie, które stoją przed nim. Swoją modlitwą Ksiądz Prymicjant ogarnął także rodzinę, krewnych, bliskich, przyjaciół i całą parafię, która zanosiła swe modlitwy w jego intencji u stóp Pani Piekoszowskiej.