Dzień Papieski w naszej parafii

W niedzielę 11 października będziemy w polskim kościele przeżywać XV Dzień Papieski, którego hasło brzmi: Jan Paweł II – Patron rodziny. Obchody Dnia Papieskiego łączy jeden główny cel, jakim jest propagowanie życia i nauczania Świętego Jana Pawła II. W związku z tym zapraszamy wszystkich parafian w niedzielę 11 października na godz. 20.00 do naszego kościoła parafialnego na wspólną modlitwę i refleksję nad postacią Świętego Jana Pawła II. O 20.00 rozpoczniemy różaniec, którego rozważania będą oparte o słowa papieża Polaka. Po różańcu wysłuchamy fragmentu kazania papieża z Masłowa z roku 1991. Podczas naszego spotkania usłyszymy również świadectwo księdza, który powie jak wspomina moment wyboru Karola Wojtyły na papieża.