Historyczne wydarzenie

W niedzielę, 12 listopada 2017 r. mogliśmy w naszym kościele zobaczyć odnowione krzyże i kule, które w najbliższych dniach zostaną zamontowane na remontowanych wieżach naszego sanktuarium.

Zbiórka makulatury

Na parkingu przy plebanii stanął drugi – pusty kontener, do którego możemy wrzucać makulaturę. Dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na wybudowanie kolejnej studni głębinowej w Afryce. Dotychczas nasza diecezja kielecka ze zbiórek makulatury wybudowała już cztery takie studnie. 1 kilogram makulatury to aż 75 litrów wody w Afryce! Zachęcamy więc do przynoszenia makulatury!

“Ojczyznę wolną pobłogosław Panie”

W sobotę, 11 listopada 2017 r. zgromadziliśmy się licznie w naszym sanktuarium, aby podczas Mszy św. o godz. 12.00 modlić się w intencji Ojczyzny, wspominając 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach zniewolenia. Eucharystii przewodniczył ks. Dziekan Zygmunt Kwieciński.