Ferie w Karpaczu 2018 – podsumowanie

Kolejny nasz zimowy turnus – szkoła narciarska za nami! Pozostały piękne wspomnienia i… FILM 🙂 Piękny czas i fantastyczne przeżycia… Gorące podziękowania dla wszystkich! W pierwszej kolejności Panu Bogu za opiekę!!! Dla uczestników, opiekunów, pielęgniarki, rodziców, kierowców, sponsorów!!! Fantastycznemu ośrodkowi Reda w Karpaczu z Panią Henią i pracownikami! Udało się nam zrobić coś na prawdę wielkiego! 120 uczestników przeżyło niezapomniane ferie! …i […]

Droga Krzyżowa 2018

Okres Wielkiego Postu to czas kiedy w parafiach odprawiane są nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W Naszej Parafii Droga Krzyżowa będzie w czwartek (o g. 16.00 dla dzieci) oraz w piątek (o 16.00 dla dorosłych, po Mszy Św. o 17.00 dla młodzieży), zaś Gorzkie Żale, połączone z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15. Zapraszamy do uczestnictwa.

Zimowa Pielgrzymka

W dniach 17 i 18 lutego 2018 r. blisko 50-osobowa grupa parafian na czele z ks. Michałem i s. Janą udała się na kolejną Pielgrzymkę. Odwiedziliśmy Miechów, Kraków-Mogiłę, Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice. Uczestniczyliśmy także w Misterium Męki Pańskiej u krakowskich salezjanów.